fbpx

Automatyzacja w rekrutacji i HR

Naszą specjalnością jest automatyzacja procesów rekrutacyjnych
i w HR. Sourcowanie i pozyskiwanie kandydatów nigdy nie było prostsze!

Jak wygląda automatyzacja w rekrutacji i HR?

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, gdzie konkurencja jest zacięta, a rynek pracy stale się zmienia, kluczem do sukcesu jest skuteczność i efektywność działania. Firmy potrzebują narzędzi, które pomogą im przyspieszyć procesy, zredukować błędy i zoptymalizować koszty. Warto pamiętać o tym, że powodzenie firmy w dużym stopniu zależy od jej pracowników. To oni tworzą kulturę, wprowadzają innowacje i prowadzą biznes ku zwycięstwu. Dlatego też proces rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi musi być na najwyższym poziomie. Dzięki automatyzacji z CodersPilot, Twoja firma nie tylko przyspieszy i zoptymalizuje te procesy, ale także zyska przewagę konkurencyjną na rynku. Automatyzacja w rekrutacji i HR to zastąpienie powtarzalnych zadań wykonywanych przez ludzi narzędziami i systemami, które zajmują się nimi szybciej, dokładniej i bez potrzeby ciągłej kontroli człowieka.

Jakie obszary w rekrutacji i HR można zautomatyzować?

Długie godziny spędzane na szukaniu kandydatów, papierkowej robocie czy odpisywaniu na wiadomości rekrutacyjne? Tu właśnie wkracza CodersPilot z innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu automatyzacji w rekrutacji i HR. Dla Twojej firmy zautomatyzujemy między innymi:

Każdorazowo dostosowujemy zakres wprowadzanych automatyzacji do potrzeb i wymagań naszych klientów – powyższe przykłady to jedynie próbka naszych możliwości.

Sourcing kandydatów – przeszukiwanie stron internetowych, mediów społecznościowych i baz danych pod kątem kompatybilności z profilem
Skanowanie i filtrowanie CV kandydatów
Komunikacja z kandydatami – wysyłanie wiadomości e-mail, przypomnień i aktualizacji statusu
Zarządzanie bazą danych kandydatów, przypomnienia o kontakcie czy segregacja profili
Zarządzanie umowami i dokumentami pracowników
Planowanie rozmów kwalifikacyjnych i spotkań – Integracja z kalendarzem, umożliwiająca automatyczne planowanie spotkań
Onboarding – przesyłanie materiałów szkoleniowych, formularzy i dokumentacji dla nowych pracowników
Przesyłanie feedbacku
Monitorowanie trendów na rynku pracy
Zarządzanie programami lojalnościowymi i benefitami
Monitorowanie wydajności pracowników – gromadzenie i analiza danych dotyczących wydajności

Zalety automatyzacji w rekrutacji i HR

Zastanawiasz się, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie automatyzacja w rekrutacji i HR? Oto niektóre z nich:

Oszczędność czasu

Redukcja czasu poświęconego na rutynowe i czasochłonne zadania.

Precyzja

Zminimalizowanie ryzyka błędów ludzkich, co prowadzi do bardziej dokładnych i spójnych procesów.

Redukcja wydatków

Optymalizacja procesów i redukcja niepotrzebnych kosztów operacyjnych.

Poprawa doświadczenia kandydatów

Szybka odpowiedź i komunikacja sprawiają, że kandydaci czują się cenieni.

Dostęp do analizy danych

Łatwość monitorowania i analizowania danych rekrutacyjnych, co przekłada się na podejmowanie bardziej świadomych decyzji biznesowych.

Zwiększona produktywność zespołu HR

Dzięki automatyzacji zespół HR może skupić się na strategicznych działaniach zamiast na rutynowych zadaniach.

Automatyzacja w rekrutacji i HR - jak wygląda współpraca z nami?

Wybierając nas otrzymujesz gwarancję jakości oraz pewność, że Twój sukces jest dla nas priorytetem. Wiemy, że każdy biznes jest inny i posiada indywidualne potrzeby. Jesteśmy tu, aby na nie odpowiedzieć swoją ofertą – dlatego jest ona elastyczna i dostosowana do oczekiwań naszych klientów.

Współpracę zaczynamy bezpłatną konsultacją, na której omawiamy Twoje największe bolączki i oczekiwania.
Nasz zespół ekspertów przeprowadza analizę potrzeb firmy i wskaże obszary, które nadają się do automatyzacji.

Potem nasz analityk biznesowy zapoznaje się ze schematami pracy
w firmie i codziennymi wyzwaniami. Na podstawie otrzymanych informacji tworzy mapę procesów firmowych, a my w kolejnym kroku dobieramy odpowiednie narzędzia dostosowane do specyfiki biznesu, oferujemy automatyzacje wybranych obszarów i sugerujemy, które procesy warto zlikwidować dla zoptymalizowania pracy.

Podczas wprowadzania automatyzacji zapewniamy pełne wsparcie
w implementacji nowych metod oraz doradzamy w zakresie ich optymalnego wykorzystania. Dzięki naszej wszechstronnej ofercie, otrzymujesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie wdrożenia – od analizy potrzeb, przez dobór odpowiednich rozwiązań, aż po stałe wsparcie techniczne i konsultacje w zakresie dalszego rozwoju systemów.

Automatyzacja procesów w firmie z CodersPilot - dlaczego warto?

Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zaawansowanym technologiom, które mamy w naszym arsenale, jesteśmy w stanie wdrożyć rozwiązania automatyzacyjne w niemal każdym obszarze działalności. Niezależnie od tego, czy jest to sektor finansowy, produkcyjny, handlowy, czy usługowy, potrafimy dostarczyć narzędzia, które przyniosą wymierne korzyści klientom.
Stawiamy sobie za cel przede wszystkim maksymalizację efektywności działań i minimalizację kosztów operacyjnych naszych klientów. Głęboko wierzymy, że odpowiednio zaprojektowana i wdrożona automatyzacja to klucz do sukcesu każdej nowoczesnej organizacji, niezależnie od jej wielkości czy profilu działalności.
Zapraszamy do współpracy, by wspólnie kształtować przyszłość Twojego biznesu w oparciu o najnowocześniejsze technologie i sprawdzone metody pracy. Przekształć swoją firmę w przodującą organizację opartą na konkurencyjnych, wydajnych rozwiązaniach – skontaktuj się z nami już dzisiaj, a przekonasz się, jak wiele automatyzacja może za Ciebie robić każdego dnia.

Skontaktuj się z nami