fbpx

Automatyzacja w obsłudze klienta

Automatyzujemy procesy w obsłudze klienta, aby zapewnić osobom wybierającym Twoją firmę pierwszorzędne doświadczenie od pierwszych sekund interakcji.

Jak wygląda automatyzacja w obsłudze klienta?

W dzisiejszym świecie postępującej technologii i ciągłej konkurencji na rynku efektywna obsługa klienta to więcej niż tylko miła rozmowa. To skomplikowany proces, który w wielu przypadkach można zautomatyzować, aby osiągnąć maksymalną wydajność i satysfakcję konsumenta. Czy możesz sobie wyobrazić sytuację, w której klientowi odpowiada się w ciągu kilku sekund 24/7? Dzięki automatyzacji jest to możliwe.
Automatyzacja w obsłudze klienta pozwoli na zastąpienie godzin spędzonych na manualnym wykonywaniu zadań prostymi i intuicyjnymi narzędziami oraz systemami, które są szybsze i dokładniejsze.

Jakie obszary w obsłudze klienta można zautomatyzować?

Wprowadzenie automatyzacji w obsłudze klienta wymaga starannej analizy i rozplanowania. Ważne jest, aby pamiętać, że technologia ma uzupełniać, a nie zastępować interakcję ludzką, zwłaszcza w bardziej skomplikowanych kwestiach. Niemniej jednak, właściwie wdrożona automatyzacja może przynieść ogromne korzyści zarówno dla firm, jak i ich klientów. Zautomatyzujemy:

Automatyzacja w obsłudze klienta otwiera drzwi do wielu możliwości, które mogą znacząco poprawić jakość obsługi, jednocześnie zmniejszając koszty operacyjne. Proponowane rozwiązania zawsze dostosowujemy do potrzeb Twojego biznesu.

Odpowiadanie klientom - czatboty
Przypisywanie zgłoszeń do działu lub pracownika - systemy ticketowe
Segmentację klientów - podział na grupy na podstawie danych
Personalizowane wiadomości generowane na podstawie danych
Odpowiedzi na e-maile
Przypomnienia wysyłane klientom
Wysyłanie i analizę ankiet dotyczących jakości obsługi
Integrację baz danych z CRM
Rekomendacje produktowe dla klientów
Generowanie raportów dotyczących wydajności obsługi klienta, popularności produktów czy najczęściej zgłaszanych problemów

Zalety automatyzacji w obsłudze klienta

Zautomatyzowanie procesów w obsłudze klienta ma wiele zalet, a inwestycja w rozwój firmy pod tym kątem szybko się zwraca. Decydując się na współpracę z nami, zyskasz:

Zadowolenie klienta

Szybkie odpowiedzi i spójność obsługi zwiększają satysfakcję klienta.

Dostępność obsługi 24/7

Twoi klienci nie muszą czekać do momentu otwarcia biura, aby uzyskać pierwszą odpowiedź.

Analiza danych

Automatyzacja pozwala na zbieranie i analizowanie danych o interakcjach z klientami, co pozwala lepiej dostosowywać się do ich potrzeb.

Redukcja kosztów

Mniejsza potrzeba na zasoby ludzkie, mniejsze koszty operacyjne, mniej błędów i reklamacji – wszystko to prowadzi do oszczędności dla Twojego biznesu.

Zminimalizowanie ilości błędów

Człowiek jest podatny na błędy, zwłaszcza pod presją czasu. Automatyczne systemy nie mają takich problemów, dzięki czemu każdy klient jest traktowany w taki sam, spójny sposób.

Skalowalność

Twoja firma rośnie? Świetnie! Automatyzacja pozwala obsługiwać większą liczbę klientów bez potrzeby zatrudniania dodatkowego personelu.

Automatyzacja w marketingu i sprzedaży - jak wygląda współpraca z nami?

Wybierając współpracę z nami masz gwarancję jakości oraz pewność, że Twoje interesy są naszym priorytetem. Doskonale rozumiemy,
że każda firma ma inne cele i wymagania. Ze względu na to nasza oferta jest elastyczna i indywidualnie dostosowywana do potrzeb naszych partnerów.

Rozpoczynamy darmową konsultacją, podczas której skupiamy się
na na tym, z czym masz problem i czego oczekujesz
od automatyzacji. Następnie nasi specjaliści przeprowadzają analizę potrzeb,na podstawie której mogą wskazać obszary, najbardziej nadające się do automatyzacji.

Nasz analityk biznesowy zapoznaje się dokładnie ze schematami pracy w firmie i codziennymi obowiązkami pracowników. Na podstawie pozyskanych informacji mapowane są procesy firmowe,
a my w kolejnym kroku dobieramy narzędzia dostosowane do specyfiki biznesu, oferujemy konkretne automatyzacje oraz określamy, które procesy można zlikwidować dla usprawnienia pracy.

Przy wdrażaniu automatyzacji oferujemy kompleksowe wsparcie
we wprowadzeniu nowych metod oraz doradzamy w zakresie ich optymalnego wykorzystania. Dzięki naszej wszechstronnej ofercie, otrzymujesz pomoc na każdym etapie przejścia do nowych nawyków
w firmie – od analizy potrzeb, przez dobór odpowiednich rozwiązań, aż po wsparcie techniczne i konsultacje dotyczące dalszego rozwoju systemów.

Automatyzacja procesów w firmie z CodersPilot - dlaczego warto?

Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zaawansowanym technologiom, które mamy w naszym arsenale, jesteśmy w stanie wdrożyć rozwiązania automatyzacyjne w niemal każdym obszarze działalności. Niezależnie od tego, czy jest to sektor finansowy, produkcyjny, handlowy, czy usługowy, potrafimy dostarczyć narzędzia, które przyniosą wymierne korzyści klientom.
Stawiamy sobie za cel przede wszystkim maksymalizację efektywności działań i minimalizację kosztów operacyjnych naszych klientów. Głęboko wierzymy, że odpowiednio zaprojektowana i wdrożona automatyzacja to klucz do sukcesu każdej nowoczesnej organizacji, niezależnie od jej wielkości czy profilu działalności.
Zapraszamy do współpracy, by wspólnie kształtować przyszłość Twojego biznesu w oparciu o najnowocześniejsze technologie i sprawdzone metody pracy. Przekształć swoją firmę w przodującą organizację opartą na konkurencyjnych, wydajnych rozwiązaniach – skontaktuj się z nami już dzisiaj, a przekonasz się, jak wiele automatyzacja może za Ciebie robić każdego dnia.

Skontaktuj się z nami